O nás

Priama tlač na textil umožňuje použiť širšiu paletu farieb, farebných odtieňov a efektov než pri sieťotlači. Súčasne je výrobok kvalitnejší . Farby sú na vodnej báze, výsledná tlač na textile je mäkšia a príjemnejšia na dotyk.Pri priamej tlači na textil môžme zákazníkom ponúknuť okamžitú tlač jedinečných vzorov aj v malom množstve.

Tlačiarne na prvú potlač textilu používajú bielu farbu + 4 základné farby farebného spektra CMYK- modrozelenú, purpurovú, žltú a čiernu k vytoreniu požadovaných farieb. Tieto základné farby umožňujú vytvorit milióny farebných variácií. DOKONCA TLAČÍME AJ BIELOU FARBOU!

Na aký druh textilu sa dá tlačiť?

Textil na priamu digitálnu potlač musí obsahovať min. 80% bavlny ( nedá sa takto potlačiť funkčné polyesterové tričká a nylon). Pre dosiahnutie maximálnej kvality tlače digitálnou technológiou je ideálna 100% bavlna. Nestihla Vám firma včas potlačiť textil? Horí Vám termín? Pomôžeme Vám! Potlačíme Vám tričká od 1 kusu do 24 hodín od odsúhlasenia Vašej objednávky! Ponúkame akciové veľkoobchodné ceny pri väčšom odbere textilu a potlače.